Sdílet

Tweet

Goodgame Big farm

Goodgame Big farm

V podání Goodgame studia máme k dispozici hned několik odpočinkových her, z nichž si tu svoji vybere snad každý. Všechny jsou postaveny na modelu Free to play, takže pokud doslova neplánujete si trochu vypomoci koupí prémiové měny, jde hrát naprosto zdarma. Mezi velice oblíbené kousky patří i Big farm. Ta je přímým následovníkem Goodgame Farmer, takže pokud jste se již setkali s touto hrou, máte jistou představu co očekávat. U Big farm došlo k citelnému zlepšení grafické stránky, přičemž na vtipnosti úkolů se nic nezměnilo. Zkrátka, pokud se řadíte mezi vyznavače farmářských her, tato by vám dozajista neměla proklouznout mezi prsty.

Do děje vstupujete v trochu nepříznivé chvíli. Váš strýček není příliš nadšený s příjezdu synovce, který by měl přebrat vedení farmy. On sám se stále cítí dostatečně silný, aby se o svou usedlost postaral. Jenže již pouhý pohled na zchátralost budov i pozemků hovoří o něčem jiném. Připadá tedy na nás, abychom přidali ruku k dílu a pokusili se rodinné farmě vrátit dávnou slávu. Nic naplat, že o zemědělství nevíme ani ň. Naštěstí nám neschází chuť si ušpinit ruce a na vše ostatní tu jsou ochotní sousedé. Ti pravidelně docházejí na návštěvu, aby nás provedli nástrahami chovu dobytka i osevu půdy.

Jednoduchý tutorial nás takto provede možnostmi hry, na nichž následně budeme stavět své další úspěchy. Cílem je dokázat maximalizovat veškeré zdroje. Tedy na poli vypěstovat obilí, to následně zpracovat na krmivo, to zase použít pro získání surovin s hospodářského zvířectva atd. K tomu je samozřejmě potřeba najmout i nějaké ty zaměstnance a starat se o ně. Jen pokud se budou cítit v bezpečí a budou šťastni, dokáží pracovat na 100%. Goodgame Big farm tak nabízí i strategický prvek, kdy volbou objektů, co postavíme, můžeme ovlivňovat efektivitu svých zaměstnanců. A jen s motivovanými zaměstnanci lze povznést farmu k pověsti, jíž vám bude závidět každý farmář v širokém okolí.

World of Warplanes

Hráči nově dostávají příležitost usednout do kokpitu bojového letadla a změřit síly s dalšími v multiplayrových bitvách na mapách inspirovaných skutečnými válečnými lokacemi. Ve World of Warplanes ničíme letadla nepřátelského týmu i předem vytipované pozemní cíle, k čemuž nám slouží stíhače, těžké stíhače a bombardéry z výzbroje hned několika národů, jejichž výčet je neustále rozšiřován.

Mahjong zdarma

Jste-li milovníci logických her, dozajista si nenechte ujít tuto původem čínskou hru založenou na postupném odstraňování stejných kamenů z hrací desky. Na stránkách mahjong online naleznete nejednu variaci této oblíbené deskové hry.