Sdílet

Tweet

Goodgame studio

Goodgame studio bylo založeno v červnu 2009 v Hamburku. Od té doby již nějaký ten pátek uplynul a z malého vývojového týmu se stala firma zaměstnávající přes 400 lidí. Plánem do konce roku 2013 je toto číslo ještě zdvojnásobit, aby mělo studio dostatek kvalifikovaných zaměstnanců, schopných nadále vylepšovat jejich hry. Těch v současnosti nabízí deset, jež mohou hráči z celého světa hrát ve 24 jazykových mutacích, včetně češtiny. Goodgame studio se řadí mezi nejrychleji rostoucí herní společnosti, jimž se podařilo získat v roce 2011 prestižní ocenění Podnikatel roku. Jejich hra Empire v roce 2012 získala hned tři ocenění v European Games Award a BÄM! Award. A to za nejlepší webový portál, nejlepší strategická prohlížečová hra a nejlepší prohlížečové MMO.

World of Warplanes

Hráči nově dostávají příležitost usednout do kokpitu bojového letadla a změřit síly s dalšími v multiplayrových bitvách na mapách inspirovaných skutečnými válečnými lokacemi. Ve World of Warplanes ničíme letadla nepřátelského týmu i předem vytipované pozemní cíle, k čemuž nám slouží stíhače, těžké stíhače a bombardéry z výzbroje hned několika národů, jejichž výčet je neustále rozšiřován.

Mahjong zdarma

Jste-li milovníci logických her, dozajista si nenechte ujít tuto původem čínskou hru založenou na postupném odstraňování stejných kamenů z hrací desky. Na stránkách mahjong online naleznete nejednu variaci této oblíbené deskové hry.