Sdílet

Tweet

Tipy & Triky pro hru

Prostor diskotéky

Při návrhu vašeho klubu je potřeba myslet na všechny aspekty, jenž potencionální hosté od klubu vyžadují. Přišli se zejména bavit. Musí zde tedy být dostatečně velký taneční plac, místo pro posezení i volné prostory, kde si mohou povídat či případně i flirtovat. Jen pokud to vše zajistíte, budou ve vašem klubu šťastní, zůstanou déle a utratí své peníze.

Jak nalákat hosty

Když otevřete, přijde jen pár návštěvníků. Avšak pokud budou spokojeni, řeknou o novém klubu svým přátelům a ti příště přijdou s nimi. Zkrátka v Goodgame Disco platí stejná pravidla jako ve skutečném životě. Tam kde to žije a lidé se baví, se příště vrátí i se svými přáteli.

Jak zvýšit oblíbenost

Na oblíbenost klubu má vliv více faktorů. V podstatě je důležité dohlížet na to, aby stále hrála hudba, byl dostatek nápojů a v blízkosti se nevyskytoval žádný rušivý element. Na rychlost zvyšování oblíbenosti má vliv luxusnost vašeho podniku. Oblíbenost lze adekvátně nastartovat pozváním celebrity, která přitáhne pozornost.

Eliminace rušivých elementů

Jak bylo poznamenáno v předchozím bodě, přítomnost rušivých elementů snižuje náladu ostatních hostů. Je tedy potřeba, aby opilý návštěvník, jemuž je špatně nebo se má tendenci prát byl s klubu okamžitě vykázán. K tomu slouží vyhazovač. Pokud se narušitel nachází v jeho dohledu, neprodleně ho chytá za flígr a vyhazuje automaticky. Ovšem pokud se nachází v odlehlejší části klubu, je vhodné ho upozornit, aby zašel konat svou povinnost.

Uspořádávání párty

Důležitou součástí každé diskotéky je pravidelné uspořádávání nějaké akce. Jenže takovou akci je potřeba nejprve pořádně naplánovat, vyžaduje nějaký čas. Ten se odvíjí od druhu párty, jíž hodláme uspořádat. K okamžitému začátku může dojít jen, pokud použijeme diamanty.

Jak získat diamanty

Diamanty jsou v Disco měnou pořizovanou za skutečné peníze. V malém množství je však lze získat i za dokončení levelu. Dále ve hře existuje kolo štěstí, na němž si je lze vytočit a poslední možností pro jejich získání je bonus za každodenní přihlášení. To je vždy po týdnu odměněno diamantem. Diamanty si lze také pořídit za reálné peníze pomocí sms zprávy, kreditní kartou, bankovním převodem, pomocí služby Skrill, Paypal či Paysafecard.

Celebrity

O přítomnosti celebrit a jejich vlivu na oblíbenost klubu se již něco málo napsalo. Ale za zmínku dozajista stojí možnost se s celebritou spřátelit. K tomu dochází za předpokladu, že daná celebrita 10x váš klub navštíví. Dokázat získat přátelství celebrity sebou přináší spoustu výhod v podobě bonusů při každé její další návštěvě.

Volba snížit DJ bas

Ač se to zdá nemožné, snížení basu má ve hře vliv na množství prodaných nápojů. Nelze tedy nic jiného, než doporučit tohoto snížení využít.

Změna jména

Častým dotazem je, jak si ve hře změnit jméno. To však bohužel po dokončení registrace již není možné.

Interakce s ostatními hráči

Pozornější hráči si možná všimnou, že generovaní návštěvníci klubu jsou postavy dalších reálných hráčů. Ty jsou pro pohyb u ostatních ovládáni umělou inteligencí. To ale nebrání tomu si moci zajít prohlédnout jejich klub a trochu se inspirovat. A jelikož se dost lidí ptá na možnost si brát pití při takovéto návštěvě, odpověď zní, to nelze.

Jak se tedy sejít s ostatními hráči

K tomuto účelu slouží tzv. Lounge, do něhož se dostaneme kliknutím na ikonu křesla v menu

World of Warplanes

Hráči nově dostávají příležitost usednout do kokpitu bojového letadla a změřit síly s dalšími v multiplayrových bitvách na mapách inspirovaných skutečnými válečnými lokacemi. Ve World of Warplanes ničíme letadla nepřátelského týmu i předem vytipované pozemní cíle, k čemuž nám slouží stíhače, těžké stíhače a bombardéry z výzbroje hned několika národů, jejichž výčet je neustále rozšiřován.

Mahjong zdarma

Jste-li milovníci logických her, dozajista si nenechte ujít tuto původem čínskou hru založenou na postupném odstraňování stejných kamenů z hrací desky. Na stránkách mahjong online naleznete nejednu variaci této oblíbené deskové hry.