Sdílet

Tweet

Zahraj si Goodgame Disco

Láká-li vás vstup do online světa vlastního disko klubu, není nic jednoduššího, než kliknout na Pokračovat na Disco. Nyní se dostáváme k přihlašovací obrazovce této skvělé hry. Zde stačí vyplnit své uživatelské jméno a heslo a vstoupit do svého klubu. V případě, že se ke Goodgame Disco dostáváte poprvé, je potřeba nejprve provést registraci. Ta je velice snadná, po stisknutí tlačítka Registrace, se vyplní emailová adresa a přihlašovací heslo do aplikace. Po prvním spuštění si vyberete svůj avatar a již můžete začít budovat svůj klub. Nic není potřeba instalovat, stačí mít jen v prohlížeči aktuální plugin Adobe flash player.

World of Warplanes

Hráči nově dostávají příležitost usednout do kokpitu bojového letadla a změřit síly s dalšími v multiplayrových bitvách na mapách inspirovaných skutečnými válečnými lokacemi. Ve World of Warplanes ničíme letadla nepřátelského týmu i předem vytipované pozemní cíle, k čemuž nám slouží stíhače, těžké stíhače a bombardéry z výzbroje hned několika národů, jejichž výčet je neustále rozšiřován.

Mahjong zdarma

Jste-li milovníci logických her, dozajista si nenechte ujít tuto původem čínskou hru založenou na postupném odstraňování stejných kamenů z hrací desky. Na stránkách mahjong online naleznete nejednu variaci této oblíbené deskové hry.