Sdílet

Tweet

Goodgame Café

Goodgame Café

Vést vlastní úspěšný noční klub sebou nese spoustu zodpovědnosti a dovednosti následovat moderní trendy. Když se to tak vezme, tak taková diskotéka ale není tou největší výzvou. Mnohem náročnější je uspět v obdobné branži. A to v provozování úspěšné restaurace, do níž se zákazníci s oblibou vracejí vychutnat speciality šéfkuchaře. Ve chvíli, kdy chod diskotéky již nepotřebuje náš neustálý dohled, můžeme se pokusit svůj triumfální úspěch ještě jednou zopakovat. Goodgame Café nám nabízí neméně zábavy při rozjíždějí restaurace známé v širokém okolí svými vytříbenými pochoutkami. Ale to trochu předbíhám, než se dostaneme do tohoto bodu, musíme ujít pořádný kus cesty.

Goodgame Café nás vtahuje do příběhu ve chvíli, kdy vlastníme sporák a pár stolů s židlemi. To má do luxusního podniku hodně daleko, ale zkrátka začátky nemá nikdo snadné. Nezbývá nám tedy nic jiného, než si narazit kuchařskou čepici a začít připravovat několik základních receptů. Ty nám snad pomůžou přitáhnout první zákazníky, s nimiž přicházejí i zisky. Nejprve jde jen o pár drobných, ale jak postupně roste náš kulinářský repertoár, přichází stále mlsnější klientela ochotná za svou pochoutku královsky zaplatit. Když k tomu ještě přidáme stále stoupající známku luxusnosti, úspěch musí být zaručen. Stačí se jen držet osvědčených postupů, pomocí nichž jsem již vystoupali vzhůru s naší diskotékou. Tyto dvě hry si jsou v mnoha ohledech podobné, takže stačí opravdu chvilka pochopit všechny zákonitosti.

Ve hře samozřejmě taktéž funguje interakce mezi hráči. Ti se vzájemně mohou scházet, povídat si a dokonce plnit společné úkoly. Tyto spolupráce přinášejí spoustu zajímavých odměn, takže není od věci se čas od času k nějaké připojit. V případě, že ani tak postup ve hře nejde dle představ, můžeme si trochu finančně vypomoci. Na nástěnce nabídek máme možnost se nechat zaměstnat jako číšník, což nám hodí nějakou tu korunu navíc pro rozkvět vlastního podniku. Goodgame Café i přes svou jednoduchost nabízí spoustu možností se odpočinkově pobavit při budování vlastní restaurace. V bohatém repertoáru Goodgame studia tato hra dozajista stojí za odzkoušení.

World of Warplanes

Hráči nově dostávají příležitost usednout do kokpitu bojového letadla a změřit síly s dalšími v multiplayrových bitvách na mapách inspirovaných skutečnými válečnými lokacemi. Ve World of Warplanes ničíme letadla nepřátelského týmu i předem vytipované pozemní cíle, k čemuž nám slouží stíhače, těžké stíhače a bombardéry z výzbroje hned několika národů, jejichž výčet je neustále rozšiřován.

Mahjong zdarma

Jste-li milovníci logických her, dozajista si nenechte ujít tuto původem čínskou hru založenou na postupném odstraňování stejných kamenů z hrací desky. Na stránkách mahjong online naleznete nejednu variaci této oblíbené deskové hry.