Sdílet

Tweet

Goodgame Empire

Goodgame Empire

Stále dostupnější internetové připojení se podepsalo na našich zvycích. Již nemáme takovou potřebu razit za zábavou ven, nyní nám úplně stačí se pohodlně usadit u počítače a vrhnout se do online světa her. Ty nám nabízí opravdu luxusní výběr titulů zastoupených všemi žánry. Velice oblíbené strategie do svého portfolia hodlalo zahrnout i Goodgame studio. Přičemž bylo jasné, že i u ní hodlají vsázen na svou typickou komiksově laděnou grafiku, jenž jim zaručila úspěch v mnoha jiných hrách. Jejich strategie zasazená do neutěšeného středověku nese hrdé jméno Empire. V ní se vžíváme do role ostříleného vojevůdce, který byl povolán na hrad dávného přítele.

Toho sužují nekončící výpady krvelačných baronů. Zpočátku jejich drancování nebylo nijak výrazné, ale jak se postupně otrkávali, tak ztratili i ty poslední zábrany. Tohle počínání již nelze nadále tolerovat. Je potřeba, aby se někdo postavil do čela mocné armády a vysvětlil jim pravidla. Je tak jen na nás, zda v kraji prince Viléma zavládne opět klid. Po nelítostné bitvě, když se usazuje prach, zůstává jediný vítěz, my. Naše udatnost se ukázala jako nejlepší strategie při obléhání baronova hradu. Ten se stává naší kořistí a od tohoto okamžiku již nejsme potulným žoldákem. Nyní jsme odpovědný i za své poddané. Je naší svatou povinností zprovoznit zpustošený hrad a nabídnout prostému lidu bezpečné útočiště.

Počátkem nám tak přijdou vhod rádci, s jejichž vydatnou pomocí vybudujeme kamenolomy, osejeme pole pšenicí a zřídíme dřevorubecké chýše. Tyto tři základní stavební kameny nám dovolí do budoucna vylepšovat hrad a najímat vojáky. Ty bude zapotřebí jako sůl. Poražení nejagresivnějšího loupeživého barona je pouhý začátek. Ještě je potřeba se vypořádat s řadou dalších. Navíc tu jsou další ctihodní šlechticové, co jsou odhodláni bránit své zájmy. Je potřeba tak najít optimální kombinaci obrany a útoku, abychom měli dostatek prostředků pro případné šarvátky s dalšími hráči. Goodgame Empire nám v tomto ohledu nabízí nejednu možnost, jak se k věci postavit. Krom samotné armády tak s povděkem budeme využívat i služeb špiónů. Vždy totiž existuje víc možností, jak danou věc řešit. A je jen na nás, zda zvolíme tu nejsnadnější.

World of Warplanes

Hráči nově dostávají příležitost usednout do kokpitu bojového letadla a změřit síly s dalšími v multiplayrových bitvách na mapách inspirovaných skutečnými válečnými lokacemi. Ve World of Warplanes ničíme letadla nepřátelského týmu i předem vytipované pozemní cíle, k čemuž nám slouží stíhače, těžké stíhače a bombardéry z výzbroje hned několika národů, jejichž výčet je neustále rozšiřován.

Mahjong zdarma

Jste-li milovníci logických her, dozajista si nenechte ujít tuto původem čínskou hru založenou na postupném odstraňování stejných kamenů z hrací desky. Na stránkách mahjong online naleznete nejednu variaci této oblíbené deskové hry.