Sdílet

Tweet

Goodgame Fashion

Goodgame Fashion

Fantazii se meze nekladou a to v dnešní době platí nejen o snech. Stejně barvité mohou být v dnešní době i naše epické výpravy do herního světa. Doba přímo nahrává této vášni, jelikož nové online hry rostou jak houby po dešti. Chtě nechtě se tak s nějakou hrou musel setkat každý. A každý dozajista podlehl lákadlům některé z nich. Hravost je prostě v naší povaze a trochu toho času na hraní si dokážeme udělat vždycky. Na tom staví i Goodgame studio, jenž nám připravilo nejednu zajímavou hru. Ve velkém se zaměřují na simulaci nějakého povolání. Tzv. simy byly velice oblíbené již v minulosti a jejich lesk za ty dlouhé roky stále nevybledl. Jak jinak se taky stát třeba starostou či ředitelem Zoo.

I když v Goodgame Fashion máme přeci jen trochu nižší cíle. Ty spočívají ve snaze dobít módní svět svou vlastní kolekcí originálního oblečení. To je relativně ambiciózní cíl, ale nic nám nebrání v tom se jej pokusit realizovat. V tuto chvíli máme k dispozici značně omezené zdroje. V kuloáru obchodního centra jsme si otevřeli malý obchůdek, kde zároveň začínáme šít první modely. Rejstřík návrhu není nijak světoborný, ovšem k nalákání zákazníků by to mělo pro začátek stačit. Naší současnou prioritou je prosadit novou značku a začít být ziskový. Jen tak budeme mít dostatek prostředků k expanzi a snad jednoho dne naplníme i ten svůj sen o nejluxusnějších róbách, co lze pořídit.

Než se však vydáme až ke hvězdám, je potřeba nabrat spoustu zkušeností. S každým dalším prodaným kouskem jsme o kousek blíže k dalšímu nápadu na střih. Postupně začínáme i spekulovat jakou cestou se vydat. Zda se budeme raději striktně držet oblečení či do svých řad přibereme švece se zlatníkem. V tomto ohledu máme volnou ruku, jediné, co je potřeba mít na paměti je výtěžnost. Regály obchůdku musí být stále plné. To samé platí i o prodavačkách, které trpělivě vyhoví každému rozmaru zákazníka. To je základ úspěšného byznysu, pravidla platící v reálném životě i v Goodgame Fashion. Cesta k vybudování svého módního salónu, o jehož modely budou stát všechny celebrity ve městě, může začít.

World of Warplanes

Hráči nově dostávají příležitost usednout do kokpitu bojového letadla a změřit síly s dalšími v multiplayrových bitvách na mapách inspirovaných skutečnými válečnými lokacemi. Ve World of Warplanes ničíme letadla nepřátelského týmu i předem vytipované pozemní cíle, k čemuž nám slouží stíhače, těžké stíhače a bombardéry z výzbroje hned několika národů, jejichž výčet je neustále rozšiřován.

Mahjong zdarma

Jste-li milovníci logických her, dozajista si nenechte ujít tuto původem čínskou hru založenou na postupném odstraňování stejných kamenů z hrací desky. Na stránkách mahjong online naleznete nejednu variaci této oblíbené deskové hry.