Sdílet

Tweet

Goodgame Gangster

Goodgame Gangster

Jak nejlépe nazvat současnou dobu? Nejspíše by se dalo uvažovat i o pojmenování doba internetová. Co si budeme povídat, online hry jsou na vzestupu a pokud musíme volit, jaký druh zábavy zvolíme, kolikrát dáme přednost právě jim. Zkrátka ta pohodlnost se usadit a nechat se odnést do jakéhokoliv světa fantazie je až příliš lákavá. Herní studia se mohou přetrhnout nám nabídnout něco originálního, aby nás chytila právě ta jejich hra. Není proto až tak neobvyklé, že zkouší přístupy, jenž by byly ještě před několika lety zapovězené. Takovým příkladem může být i Goodgame Gangster. Náhle nejsme vázáni jen kladně založenými hrdiny, v této hře se můžeme stát pořádným gaunerem, jemuž není opravdu nic svaté.

Se svou nahnutou morálkou se naše postava protlouká ulicemi až do chvíle, kdy dostává pozvánku do jednoho proslulého baru. A když se mluví o proslulosti, nikdo nemá na mysli večírky, jenž by se v něm pořádali. Tento bar je útočištěm obávaného kmotra. Pozvánka k němu může znamenat jen dvě věci, zamlouvá se mu naše dosavadní práce a hodlá nám nabídnout možnost pracovat pro něho. V druhém případě se je důvod k obavám, neboť jsme ho něčím naštvali a takový lidé mají tendenci za záhadných okolností mizet. V našem případě však jde o ten první případ. Hodil by se mu někdo, kdo se postará o nějaké menší prácičky a sem tam nějakou tu obchůzku. Začínáme tedy pracovat pro rodinu. Zpočátku nejsou úkoly nijak náročné a ani odměna není nijak extra, ale jde jen o pouhý začátek.

Jakmile se zapíšeme, dostáváme stále zajímavější a hlavně náročnější úkoly. Pro ty je potřeba zapracovat na vlastnostech postavy, abychom byli schopni ustát závěrečný souboj. Vylepšené zdraví, síla úderu a štěstí se nám dozajista bude hodit i při soubojích s nepřátelskými rodinami. S nimi můžeme změřit síly nejen sólo s předpřipravenými postavami, ale zejména potom jakožto člen nějaké rodiny bojující o umístění s dalšími reálnými hráči. Hnacím motorem v těchto bojích jsou bonusy pro nejlepší. Díky nim poté její hráči rostou mnohem rychleji. Goodgame Gangster nás prostě zavádí do světa za hranou zákona se vším, co k tomu patří. Tak proč si to nevyzkoušet a alespoň virtuálně porušit veškerá pravidla společnosti.

World of Warplanes

Hráči nově dostávají příležitost usednout do kokpitu bojového letadla a změřit síly s dalšími v multiplayrových bitvách na mapách inspirovaných skutečnými válečnými lokacemi. Ve World of Warplanes ničíme letadla nepřátelského týmu i předem vytipované pozemní cíle, k čemuž nám slouží stíhače, těžké stíhače a bombardéry z výzbroje hned několika národů, jejichž výčet je neustále rozšiřován.

Mahjong zdarma

Jste-li milovníci logických her, dozajista si nenechte ujít tuto původem čínskou hru založenou na postupném odstraňování stejných kamenů z hrací desky. Na stránkách mahjong online naleznete nejednu variaci této oblíbené deskové hry.