Sdílet

Tweet

Goodgame Mafia

Goodgame Mafia

Pohled na současný způsob zábavy má jasně definovaný obraz. Ve velkém se obracíme na moderní technologie, od nichž očekáváme zprostředkování unikátního prožitku. A přesně to od online her i dostáváme. K dispozici je nespočet kousků všech žánrů. Je tak s čeho vybírat a fantazii se opravdu meze nekladou. Není žádným problémem se vydat do bájných zemí či se dostat k profesi, na níž v reálném životě stěží můžeme dosáhnout. A to nejen pro nedostatek zkušeností, jsou totiž i takové profese, pro něž nemá jen tak někdo žaludek. Ono totiž začít pracovat pro nekompromisního kmotra sebou nese spoustu ústupků a tím největším je morálka. Je potřeba odmítnou zákon společnosti a přijmout jediná pravidla. Zákon vendety a omerty.

Pokud by jsme si však takovýto nezřízený způsob výdělku přeci jen chtěli vyzkoušet, máme příležitost. Goodgame studio se rozhodlo toto kontroverzní téma přivést k životu a jejich Mafia se těší velkému zájmu hráčů. Kde jinde máme příležitost se s bezvýznamného pouličního grázlíka vyšplhat až na vrchol rodinného žebříčku. Ale to bude ještě nějakou dobu trvat, v tuto chvíli teprve míříme do nedalekého baru, abychom se pokusili zaujmout místního bosse. Ten shání novou krev a mi splňujeme jeho představy. Dostáváme proto jednoduchý úkol, na jehož splnění bude záviset naše budoucnost. A jelikož jsme se osvědčili, přichází další a další úkol za mnohem zajímavější odměny. Získané prostředky následně reinvestujme do dovedností své postavy.

Nároky na body života, sílu úderu a pořádnou dávku štěstí totiž úkol od úkolu stoupají. To samé se týká i možnosti se pustit do cíleného boje s konkurenčními rodinami. Každá čtvrť má jiného bosse a naším cílem je přiřadit tyto území pod naši rodinu. Je tak potřeba začít pozvolna eliminovat jednotlivé pobočníky až k samotnému kmotrovi. A prostřílet se přes tyto špičky konkurenčních rodin není nic snadného. Goodgame Mafia nás tak nutí stále pracovat na své postavě, abychom měli šanci ustát všechny nástrahy, co na nás hra připravila. A do těch se primárně řadí i souboje reálných hráčů, kteří se navíc mohou sdružovat do vlastních rodin. A to posléze zavání boji o území a tedy i bonusy s tím souvisejícími.

World of Warplanes

Hráči nově dostávají příležitost usednout do kokpitu bojového letadla a změřit síly s dalšími v multiplayrových bitvách na mapách inspirovaných skutečnými válečnými lokacemi. Ve World of Warplanes ničíme letadla nepřátelského týmu i předem vytipované pozemní cíle, k čemuž nám slouží stíhače, těžké stíhače a bombardéry z výzbroje hned několika národů, jejichž výčet je neustále rozšiřován.

Mahjong zdarma

Jste-li milovníci logických her, dozajista si nenechte ujít tuto původem čínskou hru založenou na postupném odstraňování stejných kamenů z hrací desky. Na stránkách mahjong online naleznete nejednu variaci této oblíbené deskové hry.